Treść artykułu

INFORMACJA – Z OSTATNIEJ CHWILI

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy,

w zawiązku z drugą falą pandemii i podjęciem kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19,  zamknięte zostają m.in. biblioteki publiczne.

Na podstawie § 6 ust. 11a rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r.. zmieniającego rozporządzenie  w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów  wprowadzono ograniczenie prowadzenia działalności przez biblioteki publiczne, polegające na zakazie:
– udostępniania zbiorów czytelników i użytkowników,
– organizacji wydarzeń z udziałem publiczności

W związku z powyższym Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie i Filia w Chotomowie zostaną zamknięte dla Czytelników od 9 listopada (poniedziałek) do 29 listopada (niedziela) 2020 r.

Kody do Legimi wciąż można zamawiać na adres: bibjab@wp.pl

Termin zwrotu wypożyczonych książek, który wypada w listopadzie, będzie automatycznie przedłużony o 30 dni. W zakresie zwrotów książek zachęcamy  do korzystania z naszej wrzutni, usytuowanej przed wejściem do budynku. GCK  (Biblioteki) w Jabłonnie.

GBP w Jabłonnie i Filia w Chotomowie

 Przedstawiamy Państwu Rekomendacje Biblioteki Narodowej dotyczące funkcjonowania bibliotek podczas epidemii (z dnia 9.11. 2020)