Spotkania z Hanną Niewiadomską w bibliotece w Jabłonnie (24.06.2014 r.)

{gallery}HNiewiadomska062014/1/{/gallery}

Jak zawsze w czasie spotkań z legionowską poetką, zabawa była wspaniała. Pani Hannie udało się rozruszać, nieco rozleniwione zmienną pogodą, dzieci, wciągając je do wspólnej zabawy w tworzenie wierszy. Kto wie, być może w przyszłości któryś z maluchów zainspirowany satysfakcją jaką daje dobranie trafnego rymu, sam spróbuje swoich sił w poezji?

{gallery}HNiewiadomska062014/2/{/gallery}

Trudno sobie wyobrazić spotkanie z poetą, bez prezentacji jego wierszy ? również na wtorkowym spotkaniu nie mogło tego zabraknąć. Prezentowane przez samą poetkę utwory  były bardzo różnorodne. Usłyszeliśmy wiersz ?Dnia Taty? (doskonale wpisujący się w ducha przypadającego dzień wcześniej święta), ale również ?Felka Kartofelka?, ?Grzebień? i wiele innych. Wszystkie wiersze pani Hanny łatwo wpadają w ucho i zapadają w pamięci dzięki, cechującej je, ogromnej dozie humoru, płynnej rytmice i, bądź to doborze nieszablonowych tematów, bądź zaskakującym podejściu do nich. Gorąco zachęcamy do ich poznawania zarówno młodych, jak również trochę starszych.

{gallery}HNiewiadomska062014/3/{/gallery}

Po spotkaniach dzieci miały oczywiście okazję uzupełnić swoją biblioteczkę, zakupując kolorowe książki z serii ?Bajczytanki pani Hanki? w okazyjnych cenach.