Konkurs “Zaczarowana zagroda” – wręczenie nagród.

Organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jabłonnie oraz Filię w Chotomowie konkurs, miał na celu upamiętnienie postaci Aliny i Czesława Centkiewiczów – autorów prozy dzicięcej oraz literatury podróżniczej związanych z Legionowem. Dlatego też, aby dodatkowo przybliżyć dzieciom te wybitne postacie, dla wszystkich laureatów przygotowaliśmy dodatkową atrakcję – wyjazd do Muzeum Historycznego w Legionowie na wystawę poświęconą Centkiewiczom. W muzeum dzieci będą miały okazję obejrzeć film “Zaczarowana Zagroda”, a także samodzielnie zbudować iglo.

Wyjazd autokarem do Muzeum odbędzie się  11 czerwca (wtorek) – o godz. 9:50 spod Szkoły Podstawowej w Chotomowie, a o godz. 10:10 spod szkoły w Jabłonnie. Po pobycie w Muzeum, który będzie trwał ok. 1.5 godziny, dzieci zostaną odwiezione do Chotomowa i do Jabłonny.

Autorom zwycięzkich oraz wyróżnionych prac jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy na wycieczkę do Muzeum.