Konkursy
Wakacyjny Konkurs Krzyżówkowy - relacja

 Drodzy uczniowie: "...no i wakacje się skończyły..." Trzeba będzie wstawać bladym świtem, dźwigać ciężki tornister i ślęczeć nad pracami domowymi. Może nie będzie tak źle - przynajmniej spotkacie/poznacie kolegów i koleżanki. Aby ulżyć wam choć trochę i złagodzić wczesnowrześniową uczniowska chandrę, proponujemy obejrzenie galerii zdjęć z, przeprowadzonego w bibliotece w Chotomowie, Wakacyjnego Konkursu Krzyżówkowego.

Więcej…
 
Wakacyjny konkurs krzyżówkowy w Chotomowie

  

 
Rozdanie nagród w konkursie "W świecie Muminków"

W niedzielę 1 czerwca gmina Jabłonna hucznie świętowała Międzynarodowy Dzień Dziecka. W czasie festynu na błoniach przed pałacem w Jabłonnie nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentacji naszej Biblioteki.

Więcej…
 
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "W świecie Muminków"
Wynikikonkursu
Ogłoszony przez naszą bibliotekę w marcu, konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z Gminy Jabłonna, zyskał spory odzew ze strony młodych artystów. W związku z setną rocznica urodzin Tove Jansson, tematem prac konkursowych był Świat Muminków Wpłyneło do nas 57 różnorodnych prac: rysunków, obrazów i instalacji przestrzennych; wszystkie bardzo pomyslowe i kolorowe. 
Po burzliwych obradach, Jury udało się wyłonić zwycięzców.
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 11
Free joomla themes