Konkursy
Konkurs plastyczny w Chotomowie

Konkurs plastyczny "Moja zakładka do książki"


Już 1 grudnia 2015 r. w Bibliotece w Chotomowie rusza Konkurs plastyczny  "Moja zakładka do książki". Gorąco zachęcamy do udziału uczniów klas pierwszych, będących czytelnikami chotomowskiej biblioteki lub będących czytelnikami biblioteki Szkoły Podstawowej w Chotomowie. Dzieci, które chciałyby wykonać zakładkę do książki i pochwalić się nią, zachęcamy do  zgłaszania swego udział w Konkursie. 

Regulamin Konkursu oraz Karty zgłoszeniowe, dostępne będą również w placówkach bibliotecznych w Chotomowie.

 

 

 

 

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 
Już niedługo Wakacyjny Quiz Czytelniczy w bibliotece w Chotomowie

Już 5 sierpnia w naszej filii w Chotomowie rusza Wakacyjny Quiz Czytelniczy "W świecie baśni". Gorąco zachęcamy do udziału wszystkie dzieci w wieku 8-9 lat, które chciałyby sprawdzić swoją wiedzę na temat treści utworów braci Grimm i Hansa Christiana Andersena.

Więcej…
 
Wiersze wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim 2015

Zapraszamy do zapoznania się z wierszami wyróżnionymi w Ogólnopolskim Konkrusie Poetyckim im. ks. Jana Twardowskiego. Łącze do publikacji elektronicznej poniżej.
>Wiersze wyróżnione<

 
Wiersze nagrodzone w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim 2015

Zapraszamy do zapoznania się z wierszami nagrodzonymi w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. ks. Jana Twardowskiego, zorganizowanym przez naszą Bibliotekę z okazji setnej rocznicy urodzin jej Patrona (link do publikacji poniżej).
>>WIERSZE NAGRODZONE<<

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 12
Free joomla themes