Spotkanie autorskie z Tadeuszem Woźniakiem

Spotkanie  autorskie z Tadeuszem Woźniakiem

W sobotę, 10 czerwca 2017 roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jabłonnie miało  miejsce spotkanie autorskie z Tadeuszem Woźniakiem. W związku z promocją książki pt.: „Zegarmistrz światła" artysta opowiedział Witoldowi Górce i naszym Czytelnikom o swojej twórczości, postrzeganiu świata, rodzinie, przyjaciołach, muzykach, poetach, reżyserach teatralnych i aktorach, o nagrywaniu płyt, tworzeniu muzyki teatralnej.

Tadeusz Woźniak ponad pięćdziesiąt lat temu pojawił się na naszych scenach, w radiu, telewizji, a chwilę później na winylowych płytach. Jego piosenki przetrwały w naszych głowach i sercach wszystkie te lata i ciągle mają się dobrze, czego najlepszym dowodem jest niesłabnąca popularność jego największego przeboju „Zegarmistrz światła".
Książka ta, to barwna, pełna anegdot i niebanalnych przemyśleń opowieść o historii polskiej muzyki rockowej oraz o społecznych i politycznych mechanizmach mających na nią wpływ. To jednak przede wszystkim opowieść o życiu artysty, pełnym sukcesów, ale i momentów niełatwych.

P6101026aaa  aaa

P6101034aaa  P6101039aaa