X Tydzień Bibliotek w Jabłonnie i w Chotomowie - Wystawa Kreatywnych.

Zapraszamy do oglądania wystawy zorganizowanej przez naszą Bibliotekę z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibiliotek  (8-15 maja) obchodzonego pod hasłem "Biblioteka Przestrzenią dla Kreatywnych". Na wystawach prezentujemy prace plastyczne autorstwa kreatywnych czytelników Biblioteki w Jabłonnie oraz Filii w Chotomowie.

W Jabłonnie można podziwiać prace Jolanty Dudewicz, Marianny Sępór, Anny Kamińskiej, Alicji Kucińskiej, Anny Rusinek-Etz, Moniki Maliszewskiej, Barbary Niemyjskiej. Oprócz prac dorosłych prezentujemy również obrazki namalowane przez dzieci z Klubu Malucha jabłonowskiego GCKiS-u.

W Filii w Chotomowie swoje prace prezentują panie Jolanta Czworkowska, Ela Frydrychowicz, Barbara Niemyjska, Alicja Bieleninnik, Irena Komorowska a także dzieci z Klubu Malucha chotomowskiego GCKiS-u i przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Chotomowie.

chotomw1

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim autorom prac a także pani Ewelinie Błaszkiewicz z GCKiS oraz pani Annie Wierzbickiej, opiekunce z Klubu Malucha za pomoc w  zorganizowaniu wystawy.