Dołącz do nas!

ACADEMICA

Polecamy:

Winston Morales Chavarro - poeta, pisarz, dziennikarz
i wykładowca uniwersytecki już wkrótce będzie gościem Biblioteki
w Jabłonnie.

Należymy do:

Mikołajki 2018

Mikołajki w bibliotece

W imieniny świętego Mikołaja – 6 grudnia 2018 roku - na mikołajkowe czytanie przyszły do naszej biblioteki    przedszkolaki z Bajkowego Domu. Oprócz tradycyjnego czytania przez panie bibliotekarki, dzieci z grupy MOTYLE miały przyjemność wysłuchać świątecznej opowieści w interpretacji Wójta naszej gminy, pana Jarosława Chodorskiego.

Pan Wójt przeczytał sześciolatkom opowiadanie pt.: „Gwiazdka" autorstwa Małgorzaty Strękowskiej –Zaremby, natomiast młodsze dzieci wysłuchały bajeczki o mikołajkowych przygodach sympatycznego szczurka Tupcia Chrupcia, czytanej przez panią dyrektor biblioteki, Annę Czachorowską. Wspólne kolędowanie i słodkie czekoladowe Mikołaje zakończyły to cudowne spotkanie.

PC061415aaa PC061416aaa PC061424aaa PC061427aaa  PC061435aaaPC061437aaa