ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

Protokół z posiedzenia Jury

Gminnego Konkursu Plastycznego

?Jan Paweł II w oczach dziecka?

pod Honorowym Patronatem

Wójt Gminy Jabłonna

W dniu 18 maja 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie odbyło się posiedzenie Jury Gminnego Konkursu Plastycznego ?Jan Paweł II w oczach dziecka?, adresowanego do dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Jabłonna.

Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:

Przewodniczący:

P. Nanuli Burduli ? artysta plastyk

Członkowie:

P. Elżbieta Bziuk ? nauczyciel  edukacji  wczesnoszkolnej w Jabłonnie

P. Joanna Zawadzka ? nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Chotomowie

 

Na konkurs wpłynęło  170 prac plastycznych z terenu Gminy Jabłonna.

Podczas oceniania prac Jury brało pod uwagę:

- technikę wykonanej pracy

- oryginalność

- pomysłowość

- estetykę

 

Po obejrzeniu prac Jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia dla poszczególnych kategorii wiekowych:

Kategoria ? Przedszkole  ( 4-6 lat)

I   Miejsce

? Adam Szczelewski ? 4 lata ( Gminne Przedszkole w Chotomowie)

II  Miejsce

? Marcin Krzyżanowski ? 4 lata ( Gminne Przedszkole w Chotomowie)

III  Miejsce

? Maja Kułakowska ? 5 lat ( Gminne Przedszkole w Chotomowie )

Wyróżnienia

- Nina Filipiak ? 5 lat (Niepubliczny Punkt Przedszkolny ?Przy Lesie?  w Chotomowie)

- Marcel Koperkiewicz - 4 lata ( Gminne Przedszkole w Chotomowie)

- Igor Kocoń ? 5 lat  ( Gminne Przedszkole w Chotomowie)

- Alek Mateuszuk ? 4,5 lat ( Klub Malucha  GCKiS w Jabłonnie)

 

Kategoria ? Szkoła Podstawowa (7-10 lat):

 

I Miejsce  ex equo

? Grzegorz Szulant - 8  lat   ( Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

-  Angelika Apicionek ? 10 lat ( Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)

II  Miejsce ex equo

? Julia Skoroszewska ? 8 lat  ( Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

- Weronika Nagel -  8 lat ( Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

III Miejsce ex quo

? Przemek Kolk ? 8 lat ( Szkoła Podstawowa w Chotomowie )

- Tamari Taliashvili ? 10 lat ( Szkoła Podstawowa w Jabłonnie )

Wyróżnienia

- Mateusz Bruliński ? 8 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie )

- Marysia Ilska ? 7 lat ( Jabłonna )

- Dobrawa Jaworska - 8 lat ( Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

- Wiktoria Kułakowska - 9 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie )

- Oskar Lisiewski-  8 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie )

- Arek Malinowski-  10 klat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

- Wiktoria Musiał ?  8 lat ( Szkoła Podstawowa w Jabłonnie )

- Klaudia Pawłowska ? 10 lat ( Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)

- Woźniak Aleksandra ? 10 lat (Szkoła Podstawowa w Jabło

 

Kategoria ? Szkoła Podstawowa ( 11 - 13 lat):

I  Miejsce

? Klaudia Żuławnik? 12 lat  (Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)

II Miejsce

?Katarzyna Rybałko-  12 lat  (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

III  Miejsce

? Julia Podogrodzka- 11 lat ( Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)

Wyróżnienia

? Patryk Bogusławski ? 12 lat (Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)

-  Anna Krzyżanowska ? 11 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

 

Kategoria  Gimnazjum (14-16 lat):

I    Miejsce

-  Sebastian Jagnieża ? klasa I d ? ( Gimnazjum w Jabłonnie )

II  Miejsce

? Blanka Zwolińska ? klasa I a ? ( Gimnazjum w Jabłonnie )

III  Miejsce

? Patrycja Bienias ? klasa I a ? ( Gimnazjum w Jabłonnie )

 

Dzieci nagrodzone i wyróżnione otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 29 maja  2011 roku podczas obchodów ?Dnia Dziecka? na scenie estradowej na błoniach jabłonowskich przed Pałacem około godziny 15:30.

 

Komisja Konkursowa składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikomi opiekunom za udział w konkursie.

Serdecznie zaprasza do kolejnej IV Edycji Gminnego Konkursu Plastycznego.

  Free joomla themes