Konkurs plastyczny: nagrodzone prace

Protokół z posiedzenia Jury Gminnego Konkursu Plastycznego ?MOJA ULUBIONA LEGENDA?pod Honorowym Patronatem Wójt Gminy Jabłonna

W dniu 21 maja 2012 roku przeprowadzono w Bibliotece w Jabłonnie finał Konkursu Plastycznego ?Moja ulubiona legenda? adresowanego do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Gminy Jabłonna.Oceny prac konkursowych dokonała Komisja Konkursowa w składzie:
Przewodniczący: P. Nanuli Burduli ? artysta plastykCzłonkowie: P. Elżbieta Bziuk ? nauczyciel edukacji wczesnoszkolnejP. Joanna Zawadzka - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Na konkurs wpłynęło 129 prac plastycznych z terenu Gminy Jabłonna.Podczas oceniania prac Jury brało pod uwagę:- technikę wykonanej pracy- oryginalność- pomysłowość- estetykę- samodzielność w wykonaniu pracy
Po obejrzeniu prac Jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia dla poszczególnych kategorii wiekowych:

Kategoria 4-5 lat


I Miejsce: Mikołaj Ciecierski ? 5 lat (Gminne Przedszkole w Chotomowie)

II Miejsce: Dawid Trzmiel ? 5 lat (Przedszkole ?Bajkowy Dom? w Jabłonnie)

Wyróżnienie:

Zuzia Wójcik ? 4,5 lat (Europejskie Przedszkole ?Tutorland? w Jabłonnie)

Marek Kozłowski ? 5 lat j. w.

Kacper Kancerz - 4,6 lat j. w.

Dominika Krajewska - 4,9 lat j. w.


Kategoria 6-7 lat


I Miejsce: Michał Rempalski ? 7 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

II Miejsce: Konstancja Sarwińska ? 7 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

III Miejsce: Aleksandra Bieniewska - 6 lat (Gminne Przedszkole w Chotomowie)

Wyróżnienia:

Michał Jarmoluk ? lat 7 (Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)

Nela Borsik ? lat 7 (Gminne Przedszkole w Chotomowie)

Zuzia Józefowicz ? 7 lat (Szkoła podstawowa w Jabłonnie)

Kacper Ksepko ? 7 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

Aleksandra Najda ? 7 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

Filip Góral ? 7 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)


Kategoria 8-9 lat


I miejsce: Maciej Turczyński ? 8 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

II Miejsce: Julia Stępniewska ? 8 lat (Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)

III Miejsce ex equo: Łukasz Staniszewski- 8 lat Szkoła Podstawowa w Jabłonnie) Maurycy Najda ? 9 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

Wyróżnienia:

Marta Pachulska ? 9 lat ( Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)

Patrycja Gajownik ? 9 lat (Szkoła Podstawowa w Chotomowie)

Adam Osiński ? 9 lat (Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)


Kategoria 10 ? 11 lat

I miejsce: Natalia Trzmiel ? 11 lat (Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)

II Miejsce: Tamari Taliashvili - 11 Lat (Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)

Wyróżnienia:

Aleksandra Nowak ? 11 lat (Szkoła Podstawowa w Jabłonnie)



Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 27.05.12 w godz. 11.00-13.00 podczas festynu z okazji Dnia Dziecka (zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie, ul. Modlińska 105).

  Free joomla themes