XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Jabłonnie - Zaproszenie


 8-15 maja 2018

 Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja organizowana od 2004 r. przez SBP (Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich). Akcję rozpoczyna Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, który przypada na 8 maja. Wydarzenie początkowo skierowane tylko do Bibliotekarzy, z czasem stało się powszechnie obchodzonym świętem rozpoczynającym Tydzień Bibliotek

 Ogólnopolski Tydzień Bibliotek ma na celu zwrócenie szerokiej opinii publicznej na rolę bibliotek w życiu społecznym i kulturalnym, na problem upowszechniania czytelnictwa oraz popularyzację różnorodnych form pracy z czytelnikiem. Co roku akcja ma inne hasło wiodące, które zwraca uwagę jakie obszary działalności bibliotek będą upowszechniane w świadomości społecznej.

 Tegoroczna edycja Tygodnia Bibliotek 2018 odbywa się pod hasłem: (DO) WOLNOŚĆ CZYTANIA. Z tej okazji Biblioteka w Jabłonnie przygotowała ciekawe spotkania, na które wszystkich zapraszamy.

 

 

 

 

Więcej…
 

Warsztaty filozoficzne dla młodzieży


  15 maja 2018 r. (wtorek) w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie odbędą się warsztaty filozoficzne, które poprowadzi Pani Joanna Imienowska z Pracowni Filozoficznej "Eureka". W tym dniu Biblioteka w Jabłonnie kończy cykl imprez i spotkań organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

 

Spotkanie literacko-muzyczne - Zaproszenie
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

Koncert muzyczno-literacki - Zaproszenie

 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 18 z 122
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting