W dniu 11 czerwca miała miejsce, zorganizowana przez naszą Bibliotkę jako dodatkowa nagroda dla wszystkich laureatów konkursu "Zaczarowana zagroda", wycieczka do Muzeum Historycznego w Legionowie.

Więcej…
 

W ubiegłą niedzielę (9 czerwca) odbyło się ostatnie, z organizowanych przez naszą Bibliotekę w ramach projektu ?Spotkań autorskich bez liku ? dla naszych czytelników?, spotkanie autorskie. Tym razem, na nasze zaproszenie, Jabłonnę odwiedził Jarosław Kret. Popularny prezenter pogody wystąpił u nas w mniej znanej roli ? jako autor książek podróżniczych (m.in. ?Mój Egipt? i ?Moje Indie?).

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

 

Prezentujemy prace laureatów konkursu plastycznego "Zaczarowana zagroda".

Więcej…
 

W sobotę (01.06), w czasie festynu z okazji dnia dziecka odbywającego się na błoniach przed Pałacem w Jabłonnie, miało miejsce uroczyste wręczenie nagród przyznanych w Gminnym Konkursie Plastycznym "Zaczarowana zagroda". Zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali, ufundowane przez Bibliotekę, nagrody książkowe oraz saszetki na biodra z logo Gminy Jabłonna przekazane przez Dział Promocji Urzędu Gminy. Jednak to nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla laureatów.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia101102103104105106107108109110następnaostatnia»

Strona 109 z 124
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting