DZIENMISIA

W poniedziałek 25 listopada 2013 r., na zaproszenie biblioteki, przedszkolaki z Jabłonny i Chotomowa odwiedziła Małgorzata Karasińska wraz z wesołą grupą pacynek i pluszaków, pod wodzą i sztandarem Filipa z Pacynkowa. Okazję do wizyty tej wesołej gromadki stanowiło, przypadające tego dnia, święto Pluszowego Misia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obchodów tego święta w Jabłonnie oraz w Chotomowie.

GALERIA
 
spotkanialogo11
Jedenaste z kolei Spotkanie z Pasjami (21 listopada 2013 r.), było jednocześnie najbardziej ciekawym i zupełnie odbiegającym od, założonego przez realizatorów całego cyklu z Fundacji Orange, programu. Zawdzięczamy to niewątpliwie bohaterce spotkania, znanej malarce i pisarce, Hannie Bakule.
Więcej…
 

stowarzyszenie
26 listopada o godzinie 17.30 odbędzie się drugie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy bibliotece w Jabłonnie. Na spotkaniu omawiana będzie, wybrana przez uczestników, książka autorstwa Mary Ann Shaffer pt.: Stowarszyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w DKK serdecznie zapraszamy!

 

Wielu spośród użytkowników naszej biblioteki zna i ceni opracowania historyczne pióra Sławomira Kopra. Specjalnie dla nich, ale także dla wszystkich którzy interesują się historią, GBP w Jabłonnie przygotowała w ubiegłą sobotę (16.10.2013 r.) spotkanie z ich autorem. Dodatkową atrakcją była obecność, prezentującej na spotkaniu wybrane fragmenty z książek, aktorki Barbary Bursztynowicz, czyli Elżbiety Lubicz z serialu ?Klan?.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia101102103104105106107108109110następnaostatnia»

Strona 101 z 124
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting