Dołącz do nas!


ACADEMICA

 

Szukaj

Polecamy:

 
 

REGULAMIN

 


 

 

 

 

 

     Winston Morales Chavarro - poeta, pisarz, dziennikarz
i wykładowca uniwersytecki już wkrótce będzie gościem Biblioteki
w Jabłonnie.

Należymy do:

Wycieczka do Biblioteki w Chotomowie


  W poniedziałkowe przedpołudnie (18.03.2019 r.) chotomowską bibliotekę odwiedziły dzieci z Gminnego Przedszkola. Podczas przemiłego spotkania dzieci dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza, co można robić w bibliotece i jak zostać czytelnikiem. Dzieci obejrzały książki z kącika dla najmłodszych i wysłuchały książkowej opowieści o wizycie Kamyczka w bibliotece. Na koniec p. bibliotekarka otrzymała wiosenne kwiatki, a goście ciasteczka.

 

Konkurs plastyczny "Muzyka Pana Moniuszki"


  Biblioteka w Jabłonnie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Gminnym Konkursie plastycznym "Muzyka Pana Moniuszki".

  Zachęcamy do skorzystania z książki Wandy Chotomskiej pt. "Muzyka Pana Moniuszki", która jest dostępna w Bibliotece w Jabłonnie i filii w Chotomowie.

 

 

 

 Na stronie "Muzykoteka Szkolna"

  o Stanisławie Moniuszko  

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin Konkursu

Formularz zgłoszeniowy

 

TANYA VALKO gościem Biblioteki w Jabłonnie - relacja


   W dniu 9 marca 2019 r. (sobota) w sali widowiskowej GCKiS w Jabłonnie odbyło się spotkanie autorskie z Tanyą Valko, autorką bestsellerowej „Arabskiej sagi”. Sukces tej serii skłonił autorkę do napisania „Azjatyckiej sagi”, która jest kontynuacją losów bohaterów poprzedniego cyklu. Książki te cieszą się dużym uznaniem naszych czytelników, są bardzo chętnie wypożyczane w szczególności przez nasze czytelniczki.

 

Informator Stolicy - o naszym spotkaniu

 

 

Więcej…
 

Certyfikat z Maroka dla Anny Czachorowskiej


   W imieniu FICH Forum z siedzibą w Maroku, Pani  Anna Czachorowska - dyrektor naszej Biblioteki otrzymała Certyfikat za konstruktywne wysiłki w odrodzenie myśli kulturalnej we wszystkich społeczeństwach. 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 118
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting