"Czytanie na dywanie" w bibliotece


13 czerwca 2017 r. Bibliotekę w Jabłonnie odwiedziło sporo gości. Akcja „Czytanie na dywanie” przyciągnęła grupę przedszkolaków z gminnego przedszkola, podczas której p. Anna Czachorowska – dyrektor Biblioteki w towarzystwie pacynki Zuzi czytała wybrane wierszyki dla dzieci. W kolejnej części zaplanowanego przedpołudnia, grupa zerówkowiczów ze szkoły podstawowej uczestniczyła w lekcji bibliotecznej.

 

 

 

 

Więcej…
 

"Cała Polska Czyta Dzieciom"

 

  12 czerwca 2017 r. gościem Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie była pani Anna Czachorowska. Podczas spotkania, który rozpoczął w szkole pierwszy dzień akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” p. Anna czytała młodzieży swoje wiersze z tomiku „W poczekalni snów”. Wszyscy mieli okazję obejrzeć również  film o twórczości Poetki pt. „Stoję nad brzegiem”. Na koniec spotkania, miły gość został obdarowany wykonaną przez dzieci pacynką o imieniu Zuzia.


 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

Spotkanie  autorskie z Tadeuszem Woźniakiem

 

W sobotę, 10 czerwca 2017 roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jabłonnie miało  miejsce spotkanie autorskie z Tadeuszem Woźniakiem. W związku z promocją książki pt.: „Zegarmistrz światła" artysta opowiedział Witoldowi Górce i naszym Czytelnikom o swojej twórczości, postrzeganiu świata, rodzinie, przyjaciołach, muzykach, poetach, reżyserach teatralnych i aktorach, o nagrywaniu płyt, tworzeniu muzyki teatralnej.

Więcej…
 

Zapraszamy na spotkanie z Tadeuszem Woźniakiem

 

 

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 100
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting