Wielkanocne Czytanie
 

   Przedszkolaki z Bajkowego Domu odwiedziły dzisiaj naszą Bibliotekę. Grupa Kangurków i Smefrów uczestniczyła w pogadance o tradycjach wielkanocnych i wysłuchały bajki z serii Misia Marysia pod tytułem „Marysia i wielkanocne jajka". Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem wiosennych piosenek i recytowaniem wielkanocnych wierszyków. Życzymy naszym przedszkolakom pięknie ustrojonych, kolorowych koszyczków.

 

Spotkania autorskie z Krzysztofem Piersą - relacja


  W dniu 20 marca 2018 r. na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Twardowskiego przybył p. Krzysztof Piersa, autor książek „Komputerowy ćpun” i „Trener Marzeń”. Spotkania zostały zorganizowane z okazji Tygodnia Bezpiecznego Internetu.

                                                                           

Więcej…
 

Tydzień Bezpiecznego Internetu - spotkanie z Krzysztofem Piersą


  Zapraszamy na spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą promujące jego najnowszą książkę pt. "Trener marzeń".

 

 

"Jabłonna Augusta" - promocja książki dr Katarzyny Kuligowskiej

     

   W niedzielne popołudnie, 11 marca 2018 roku w jabłonowskim Pałacu odbyła się    promocja książki dr Katarzyny Kuligowskiej „Jabłonna Augusta". Tym razem Gminna  Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego była nie tylko organizatorem spotkania  autorskiego, ale również wydawcą tej publikacji. Naszymi partnerami byli: Towarzystwo Przyjaciół Legionowa i Firma Signhero. Pan Wójt Jarosław Chodorski objął Patronatem zarówno wydanie tej książki, jak i jej promocję. Dziękujemy P. Jolancie Drozd za wspaniałą szatę graficzną książki i jej skład komputerowy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 110
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting