Dołącz do nas!


ACADEMICA

 

Szukaj

Polecamy:

 
 

REGULAMIN

 


 

 

 

 

 

     Winston Morales Chavarro - poeta, pisarz, dziennikarz
i wykładowca uniwersytecki już wkrótce będzie gościem Biblioteki
w Jabłonnie.

Należymy do:

Spotkanie z Mirabelką w Chotomowie


 Chotomowską bibliotekę odwiedziła grupa „Jagódki” z Przedszkola Gminnego w Chotomowie. Podczas warsztatów zaprezentowano dzieciom historię pewnego drzewka - Mirabelki. „Mirabelka” to najnowsza książka Cezarego Harasimowicza, skierowana do młodego czytelnika. Książka promująca obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości w sposób niezwykły i trochę baśniowy przekazuje historię kilku pokoleń mieszkańców warszawskiej dzielnicy. 

 

Więcej…
 

100 lat niepodległości z niecodziennej perspektywy.


  Mirabelka to pełna ciepła opowieść dla dzieci o historii kilku pokoleń mieszkańców warszawskich Nalewek. Historia opowiedziana z perspektywy drzewa, które naprawdę tam rosło.
Dzisiejsze warsztaty traktujące o niepodległości kierowane były do przedszkolaków. Odwiedziła nas grupa MOTYLE z Bajkowego Domu.

Więcej…
 

Warsztaty filozoficzne


  W dniu 5 listopada 2018 r., odbyły się dwa warsztaty filozoficzne dla uczniów szkół podstawowych, prowadzone przez panią Joannę Imienowską z Pracowni Filozoficznej Eureka.

Więcej…
 

Spotkania autorskie z Elżbietą Bednarczyk


  30.10.2018 r. odbyły się trzy spotkania z Panią Elżbietą Bednarczyk. Autorka książek dla dzieci (w swoim dorobku   ma także wiersze dla dorosłych, prozę i sztuki teatralne) przyjechała do Jabłonny z Częstochowy, gdzie zatrzymała  się  na krótki czas. Na co dzień, od blisko 30 lat, mieszka w Zachodniej Australii, w mieście Perth. Uczestnikami trzech spotkań było ok. 400 dzieci z jabłonowskiej i dwóch chotomowskich szkół podstawowych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 118
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting