Kultura dostępna / Poezja dostępna


   Do 15 września b.r. w naszej  Bibliotece w Jabłonnie i Filii w Chotomowie trwała wystawa książek poetyckich. Odbyła się ona w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Poezja dostępna”.

Dla miłośników poezji mamy dobrą wiadomość. Do bezpłatnego dostępu do „Wolnych lektur” dołączyła nowa  największa kolekcja cyfrowa prezentująca polską poezję dwudziestowieczną na wolnej licencji. 

Zachęcamy naszych czytelników, dla których poezja jest bliska do korzystania z tej możliwości dostępu.

 

 

Więcej…
 

Wiersz wolny

 

  Zachęcamy do korzystania z kolekcji cyfrowej prezentującej polską poezję dwudziestowieczną na wolnej licencji. (Licencja Wolnej Sztuki 1.3), która umożliwia legalne i szerokie korzystanie z tekstów każdemu użytkownikowi Internetu. 

Więcej…
 

Poezja dostępna


  Realizując zadanie publiczne pt. "Poezja dostępna" w ramach programu "Kultura dostępna" jako partner wydawnictwa IBIS zapraszamy do obejrzenia wystawy książek poetyckich w dniach 11-15 września 2017.
Miejsca wystawy:
Gminna Biblioteka Publiczna- Jabłonna, ul. Modlińska 102,
Filia GBP- Chotomów, ul. Strażacka 8.

 

 

14 tysięcy złotych dla jabłonowskiej Biblioteki! - więcej nowości wydawniczych od sierpnia 2017 roku

 

W drugiej połowie sierpnia b.r. została podpisana umowa między Biblioteką Narodową a Gminną  Biblioteką Publiczną w Jabłonnie dotycząca dofinansowania w ramach dofinansowania zadania Priorytet  1 – „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych" ze środków finansowych Ministra Kultury i  Dziedzictwa Narodowego. Celem Programu, realizowanego w ramach „ Narodowego Programu Rozwoju  Czytelnictwa", jest wzbogacenie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym  księgozbiorów dla dzieci i młodzieży.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 100
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting