Spotkanie z Panią Hanną Niewiadomską w Jabłonnie


10 kwietnia 2018 r. odbyły się wiosenne spotkania przedszkolaków z Bajkowego Domu i Gminnego Przedszkola  w Jabłonnie. Gościem była Pani Hanna Niewiadomska, która zaprezentowała małym słuchaczom wiersze z najnowszej - 4 części książki pt. "Bajczytanki Pani Hanki".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Więcej…
 

Wielkanoc 2018

 

Misterium "Krzyż - Drzewo Kwitnące"


  28 marca 2018 młodzi aktorzy spotkali się w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych, gdzie zaprezentowali swój kunszt w Misterium „Krzyż-Drzewo Kwitnące”. Na widowni oprócz uczniów, rodziców, pracowników szkoły, zasiedli ks. dziekan Lucjan Szcześniak oraz poetka, Anna Czachorowska - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonnie.

Więcej pod linkiem:
https://pl.blastingnews.com/spoleczenstwo/2018/03/krzyz-drzewo-kwitnace-misterium-wielkanocne-w-legionowie-002469775.html

 

Wielkanocne Czytanie
 

   Przedszkolaki z Bajkowego Domu odwiedziły dzisiaj naszą Bibliotekę. Grupa Kangurków i Smefrów uczestniczyła w pogadance o tradycjach wielkanocnych i wysłuchały bajki z serii Misia Marysia pod tytułem „Marysia i wielkanocne jajka". Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem wiosennych piosenek i recytowaniem wielkanocnych wierszyków. Życzymy naszym przedszkolakom pięknie ustrojonych, kolorowych koszyczków.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 109
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting