Biblioteka podczas wakacji

 

Książki o Powstaniu Warszawskim w naszej Bibliotece

 

 73 lata temu, 1 sierpnia 1944 r., na rozkaz Komendanta Głównego AK gen. Tadeusza Komorowskiego "Bora" w Warszawie wybuchło powstanie. Przez 63 dni powstańcy prowadzili z wojskami niemieckimi heroiczną i osamotnioną walkę, której celem była niepodległa Polska, wolna od niemieckiej okupacji i dominacji sowieckiej.

 

"Czytanie na dywanie" - ostatnie przed wakacjami


20 czerwca 2017 r. po raz kolejny Bibliotekę w Jabłonnie  odwiedziły dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola. Ostatnie "Czytanie na dywanie" - tuż przed wakacjami poprowadziły Panie bibliotekarki, czytając małym słuchaczom żartobliwą i pouczającą opowieść o Wiercipiętku, który z ciekawością poznaje otaczający go świat. Po książkę M. Galicy pt. "Przygody Wiercipiętka" oraz po inne książki z kącika dziecięcego zapraszamy wszystkie dzieci do Biblioteki w Jabłonnie i w Chotomowie.

Więcej…
 

"Czytanie na dywanie" w bibliotece


13 czerwca 2017 r. Bibliotekę w Jabłonnie odwiedziło sporo gości. Akcja „Czytanie na dywanie” przyciągnęła grupę przedszkolaków z gminnego przedszkola, podczas której p. Anna Czachorowska – dyrektor Biblioteki w towarzystwie pacynki Zuzi czytała wybrane wierszyki dla dzieci. W kolejnej części zaplanowanego przedpołudnia, grupa zerówkowiczów ze szkoły podstawowej uczestniczyła w lekcji bibliotecznej.

 

 

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 96
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting