Wiersz wolny

 

  Zachęcamy do korzystania z kolekcji cyfrowej prezentującej polską poezję dwudziestowieczną na wolnej licencji. (Licencja Wolnej Sztuki 1.3), która umożliwia legalne i szerokie korzystanie z tekstów każdemu użytkownikowi Internetu. 

Więcej…
 

Poezja dostępna


  Realizując zadanie publiczne pt. "Poezja dostępna" w ramach programu "Kultura dostępna" jako partner wydawnictwa IBIS zapraszamy do obejrzenia wystawy książek poetyckich w dniach 11-15 września 2017.
Miejsca wystawy:
Gminna Biblioteka Publiczna- Jabłonna, ul. Modlińska 102,
Filia GBP- Chotomów, ul. Strażacka 8.

 

 

14 tysięcy złotych dla jabłonowskiej Biblioteki! - więcej nowości wydawniczych od sierpnia 2017 roku

 

W drugiej połowie sierpnia b.r. została podpisana umowa między Biblioteką Narodową a Gminną  Biblioteką Publiczną w Jabłonnie dotycząca dofinansowania w ramach dofinansowania zadania Priorytet  1 – „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych" ze środków finansowych Ministra Kultury i  Dziedzictwa Narodowego. Celem Programu, realizowanego w ramach „ Narodowego Programu Rozwoju  Czytelnictwa", jest wzbogacenie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym  księgozbiorów dla dzieci i młodzieży.

Więcej…
 

Światowy Dzień Miłośników Książek


   9 sierpnia obchodzony jest Światowy Dzień Miłośników Książek.

Z tej okazji pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Jabłonnie i Filii w Chotomowie Życzą wszystkim czytelnikom samych pięknych dni spędzonych z książką, tą tradycyjną i elektroniczną.

   Zapraszamy wszystkich miłośników książek po nowości wydawnicze, które wzbogaciły w okresie wakacyjnym nasz księgozbiór. Kilkadziesiąt nowych tytułów czeka na Państwa na półkach naszych bibliotek.

   Z okazji tego święta Biblioteka w Jabłonnie i Filia w Chotomowie ogłasza jednodniową abolicję, dla tych, którzy zapomnieli  oddać książkę w terminie.

                                                                       ZAPRASZAMY!!!

   9 sierpnia 2017 r.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 96
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting