"Jabłonna Augusta" - relacja z wykładu


  W dniu 23 września 2017 r. w Pałacu w Jabłonnie, w ramach odbywającego się Festiwalu Nauki, przybyli goście mogli wysłuchać wykładu dr Katarzyny Kuligowskiej pt. „Jabłonna Augusta”. Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego zaprosiła mieszkańców Jabłonny i okolic, aby przybliżyć im historię ich regionu. Był to swego rodzaju trailer mającej się wkrótce ukazać książki pod ty samym tytułem. Wydawcą jej będzie nasza biblioteka.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

Zaproszenie

 
   Zapraszamy 23 września 2017 r. do pałacu w Jabłonnie na wykład
dr Katarzyny Kuligowskiej na temat powstającej książki pt. "Jabłonna Augusta".

Książka jest w przygotowaniu.

 

Wizyta Przedszkolaków w Jabłonnie


W czwartek 21 września 2017 r. Bibliotekę w Jabłonnie po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie, odwiedziły przedszkolaki z Bajkowego Domu. Każda z grup dostała Dyplom Honorowych Czytelników naszej biblioteki. Wszystkim przedszkolakom w związku z ich wczorajszym świętem życzymy dużo zdrówka i radości!

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 

Kultura dostępna / Poezja dostępna


   Do 15 września b.r. w naszej  Bibliotece w Jabłonnie i Filii w Chotomowie trwała wystawa książek poetyckich. Odbyła się ona w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Poezja dostępna”.

Dla miłośników poezji mamy dobrą wiadomość. Do bezpłatnego dostępu do „Wolnych lektur” dołączyła nowa  największa kolekcja cyfrowa prezentująca polską poezję dwudziestowieczną na wolnej licencji. 

Zachęcamy naszych czytelników, dla których poezja jest bliska do korzystania z tej możliwości dostępu.

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 4 z 96
Free joomla themes
Joomla extensions by Siteground Hosting