Ibuki w GBP Jabłonna w 2015 r.

Ibuki” czyli książki elektroniczne dostępne na platformie ibuk libra już na dobre zagościły w, kierowanej do czytelników, ofercie naszej biblioteki. Stanowią one cenne uzupełnienie naszego księgozbioru o różnorodne książki o tematyce popularnonaukowej. Dzięki udziałowi w Mazowieckim Konsorcjum Bibliotek, które wykupiło wspólnie, dzieląc się kosztami, dostęp do platformy internetowej PWN, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu możliwość korzystania z aż 1074 pozycji. Dokładną listę tytułów oraz szczegółową instrukcję korzystania z ibuków, zamieszczamy poniżej. Gorąco zapraszamy do placówek naszej Biblioteki po odbiór kodów PIN umożliwiających dostęp subskrypcji Mazowieckiego Konsorcjum Bibliotek.
>>INSTRUKCJA<< >>LISTA KSIĄŻEK<<