Biblioteki publiczne zamknięte od 12 marca

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że 4 maja 2020 roku biblioteki mogą zostać otwarte.

Po wejściu w życie odpowiedniego aktu prawnego i konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Legionowie poinformujemy Państwa o dacie i szczegółach związanych z otwarciem Biblioteki w Jabłonnie i Filii w Chotomowie.

Na podstawie decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego biblioteki publiczne zostają zamknięte dla czytelników od 12 marca 2020 r. (czwartek).

Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Jabłonnie informuje, że w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa  COVID-19 od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania Biblioteka w Jabłonnie i w Chotomowie będzie nieczynna.  Odwołane też zostają wszystkie wydarzenia organizowane przez Bibliotekę. Czytelnicy, którzy z powodu zamknięcia naszych placówek nie będą mogli zwrócić wypożyczonych materiałów na czas, nie będą ponosili opłat za ich przetrzymanie.  Zamówienia składane przez elektroniczny katalog od 12 marca 2020 r. nie będą realizowane. O dalszych decyzjach będziemy informować Państwa na bieżąco za pośrednictwem naszej strony  oraz Fb.